Döntetlennel zárták a csoportkört a brazilok

A házigazda címvédő brazil válogatott 1-1-es döntetlen játszott az ecuadori csapattal a labdarúgó Copa América csoportküzdelmeinek negyedik, utolsó fordulójában.

A selecao számára mindössze annyi volt a találkozó tétje, hogy tudja-e folytatni fantasztikus győzelmi sorozatát, amely ezt megelőzően tíz mérkőzést számlált.

Tite szövetségi kapitány végül alaposan felforgatta kezdőcsapatát, szinte minden kulcsjátékos, így Neymar is pihenőt kapott annak érdekében, hogy a negyeddöntőben százszázalékos állapotban lépjen pályára.

Photo by Pedro Vilela/Getty Images

A hazaiak így éppen az egyik csereember, a Thiago Silvát helyettesítő Eder Militao góljával szerezték meg a vezetést az első félidő hajrájában, de a vendégek Angel Mena révén nem sokkal a fordulást követően egyenlítettek.

Az 1-1 igazából mindkét csapatnak megfelelt, Ecuador ezzel az eredménnyel továbbjutott szintén.

Az ismétlést 16.10 órakor megnézheti az ARENA4-en.