Magabiztos győzelemmel kezdett a házigazda és Uruguay a Copán

A C csoport két vasárnapi meccsén: Egyesült Államok-Bolívia 2-0, Uruguay-Panama 3-1.

A rendező USA-nak Christian Pulisic már a 3. percben megszerezte a vezetést, majd az első félidő végén Folarin Balogun duplázta meg az előnyt. Bolívia a torna egyik leggyengébb csapata, sok ellenállásra nem is volt képes, a 0-2 még jó eredmény a számára.

A másik meccs eseménydúsabb volt, pláne a hajrája. Maximilian Araujo hatalmas góljával már az első negyedóra végén vezetett Uruguay, de a biztosító második gól csak öt perccel a vége előtt jött össze, a liverpoolos Darwin Nunez talált be. Matias Vina a 91. percben végképp eldöntötte a meccset, 3-0 után azért még tudott szépíteni Panama, Amir Murillo góljával lett a vége 3-1.

Mindkét meccset élőben nézhették a Network4-en, a NET4+-on már felvételről is visszanézhetik. Ma éjjel pedig bemutatkozik a D csoport is, élőben adjuk a Kolumbia-Paraguayt éjféltől, a Brazília-Costa Ricát pedig hajnal 3-tól, mindkettőt a NET4+-on, előbbit az ARENA4-en is.